Oude besturen

  • 01-10-2021 / 03-10-2021

    25ste bestuur

    Lieke Hermsen – Voorzitter
    Julia van den Braken – Secretaris
    Joup Coumans – Penningmeester
    Sanne Huijbers – Commissaris Externe betrekkingen
    Willem Groot Dengerink – Commissaris Interne betrekkingen

  • 01-10-2019 / 31-9-2020

    24ste bestuur

    Sherwin Terhorst – Voorzitter
    Karlijn Weber – Secretaris
    Bjorn Jansen – Penningmeester
    Mike Verbruggen – Commissaris Externe betrekkingen
    Rob Verhees – Commissaris Interne betrekkingen

    01-10-2019 / 31-9-2020

  • 01-03-2019 / 30-09-2019

    23ste bestuur

    Jessie Hendriks – Voorzitter
    Stijn Vermeijs – Secretaris
    Lex Bennenbroek – Penningmeester

  • 01-02-2018 / 28-02-2019

    22ste bestuur

    Janoux van Riet – Voorzitter
    Kasper Bosch – Secretaris
    Kimo Sonneveld – Penningmeester
    Jessie Hendriks – Commissaris Externe betrekkingen

    01-02-2018 / 28-02-2019

  • 01-09-2017 / 31-01-2018

    21ste bestuur

    Robbert Takke – Voorzitter
    Hanna van Kessel – Secretaris
    Kimo Sonneveld – Penningmeester
    Dennis Colijn – Commissaris Externe betrekkingen
    Jessie Hendriks – Commissaris Externe betrekkingen